Sbírka potravin již tuto sobotu
15. listopadu 2021 Aktuality z diecézní Charity

Sbírka potravin již tuto sobotu

Podzimní sbírka potravin proběhne 20. listopadu. Nakoupit pro potřebné můžete ve stovkách prodejen v republice nebo se zapojte online prostřednictvím některého z e-shopů.

Cílem celonárodní charitativní akce je možnost projevit solidaritu s lidmi, kterým nezbývá dostatek financí na pokrytí základních potřeb. Darované potraviny pro ně budou velkou pomocí.

Charitní tým potkáte v prodejně Kaufland v Ostravě Mariánských Horách (Grmelova 2032/2) od 13 do 18 hodin. Potraviny, které darujete, podpoří potřebné rodiny, maminky samoživitelky a klienty sociálně aktivizačních služeb. Inspirací, co nakoupit, může být přiložený ukázkový nákupní seznam:

Nákupní seznam_sbírka potravin

Zapojené jsou vybrané prodejny obchodních řetězců: Albert, Billa, dm drogerie markt, Globus, Kaufland, Lidl, MAKRO, PENNY, ROSSMANN, Tesco a online obchody Košík.cz, Rohlík.cziTesco. Najděte si na mapě nejbližší obchod, ke svému nákupu přidejte trvanlivé potraviny či drogerii a za pokladnami je předejte dobrovolníkům. Ale pomoci můžete i z pohodlí svého domova online.

Bc. Sylva Lejsková

PR
Tel.: 733 741 036 E-mail: %ryFRWb_5lxy.Z4WH_pr5~2938Es-Z29g