Nemocní

Pomáháme k soběstačnosti těm, kteří se v běžném životě neobejdou bez pomoci (senioři, dlouhodobě nemocní, lidé se zdravotním postižením či duševním onemocněním).

Doprava osob

Nabízí osobní přepravu seniorům a lidem se zdravotním postižením za výhodnější cenu a v místech působení dané Charity.

Charitní ošetřovatelská služba

Probíhá v klientově domácnosti a poskytují ji zdravotní sestry na základě doporučení ošetřujícího lékaře: jde například o podávání léků, převazy apod. Je hrazena zdravotní pojišťovnou.

Mobilní hospic

Pomáhá nevyléčitelně nemocným kombinací sociálních služeb a zdravotních služeb zůstat v závěru života v domácím prostředí.

Pobytový hospic

Je určen lidem v terminálním stádiu života, u kterých byly vyčerpány všechny možnosti léčby onemocnění (je ukončena onkologická léčba včetně paliativního ozařování či chemoterapie) a zdravotní obtíže vyžadují léčbu symptomatickou, ale nevyžadují pobyt na akutním lůžku v nemocnici a domácí péče není možná, je nedostačující či pro rodinu nezvladatelná. 

Půjčovny kompenzačních pomůcek

Nabízí k zapůjčení zdravotní a kompenzační pomůcky, které pomáhají lidem co nejdéle setrvat v domácím prostředí. Podporují jejich návrat do běžného života a usnadňují také rodinným příslušníkům péči o své blízké. Pomůcky si mohou zapůjčit osoby zdravotně postižené, nemocné, propuštěné z nemocničního léčení, lidé po úrazech apod. 

Nenašli jste co jste hledali? Nevíte, jaká služba je pro Vás nejvhodnější?

Zkuste najít potřebné informace v adresáři nebo se nám ozvěte přímo, rádi Vám pomůžeme:

E-mail: 4gsyQOQ-YaByO1.7~bGkO1p • Tel.: 599 525 941, 733 741 712