Diecézní charita ostravsko-opavská

Sociální pracovník/pracovnice - metodik/metodička

působnost v rámci Moravskoslezského kraje Plný úvazek leden, únor 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Kateřina Cyrusová

zástupkyně ředitele pro oblastní Charity, sociálně-zdravotní služby a technicko-provozní činnost
Tel.: 731 625 862 E-mail: katerina.cyrusova@dchoo.charita.cz

hledá novou posilu týmu na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - METODIK/METODIČKA

Náplň práce:

  • příprava na metodické konzultace v sociálních službách, provedení metodických konzultací v rámci aktualizace SQSS, vyhotovení zpráv a další související dokumentace,
  • příprava na audit, účast a spolupráce s auditorem při auditu kvality, poskytování metodických konzultací při zapracovávání doporučení, vyhotovení zpráv a další související dokumentace,
  • pravidelná účast na kolegiích SP-metodiků a předávání dobré praxe, aktuálních informací.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb. práce sociálního pracovníka,
  • výbornou znalost a orientaci v zákoně 108/2006Sb.,
  • zkušenosti s vedením metodických konzultací, případně interních auditů v sociálních službách,
  • očkování proti hepatitidě B,
  • čistý trestní rejstřík,
  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání, empatii,
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce,
  • ochotu vzdělávat se,
  • schopnost práce na PC,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • pracovní místo na hlavní pracovní poměr (zástup za rodičovskou dovolenou),
  • výše úvazku 1 (dle individuální domluvy je možné sjednat nižší úvazek s formou práce na DPP),
  • finanční ohodnocení 30 tisíc Kč (tj. hrubá mzda při plném pracovním úvazku, po–pá, 37,5 h./týdně),
  • zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, stravenky,
  • předpokládaný nástup: leden, únor 2022.

Našli jste se v nabízené pracovní nabídce? Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem do 15. ledna 2022 na e-mail: personalni@dchoo.charita.cz. Do předmětu zprávy uveďte: VŘ – sociální pracovník/pracovnice - metodik/metodička.

K ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní kandidáti, oznámení o výsledku přijímacího řízení obdrží uchazeči telefonicky nebo e-mailem.

Informace o zásadách zpracování osobních údajů jsou dostupné zde.